| costi900 a întrebat:

Pe ce data se ia vacanta de paste si pana cand?

multumesc!

11 răspunsuri:
| onename a răspuns:

De pe 1 pana pe 6 inclusiv.

| alexs99 a răspuns:

Vacanta de Paste va fi peste 2 saptamani in perioada 1-6 mai.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna!
Vacanta de paste OFICIALA a fost acum (6-14Aprilie)...Mdea, ti se pare ciudat ca vacanta de paste este cu o luna inainte de pasti, nu?

Dar de pe 1Mai (miercuri) pana pe 6Mai (luni) avem iarasi liber! Pe 7 incepem scoala si o terminam pe 21 Iunie!

Sa ne funduiesti!

Sper ca te-am putut ajuta!

| oanaaa16 a răspuns:

Buna! De pe 1 mai, care este zi libera pana pe 6 inclusiv. Pe 7 la scoala happy

| UsersBoss a răspuns:

1mai-7mai in 8 mai incepem scoala sper ca te-am ajutat.

| TomaKa1900 a răspuns:

De pe 1 pana 7. Deci faci marti scoala si miercuri vacanta, apoi marti vacanta si miercuri la scoala

| Sevilla a răspuns:

Vacanta se i-a pe 1 mai si se termina pe 7 mai. funda?:d

| JokerHoker a răspuns:

Vacanta de paste se ia de pe 1 pana in 6 mai! Ceau sir!
FUNDA?

| amalia_4624 a răspuns:

Vacanta incepe de pe 1 mai si se termina pe 6 mai dar se vor recupera cateva zile de scoala adica joi si vineri

| alexatica a răspuns:

De pe 1 mai pana pe 6 inclusiv!

| Tigerauge a răspuns:

De pe 1 mai pana pe 6 inclusiv