| zambezi a întrebat:

Pe ce retea de telefonie mobila sunt abonamente avantajoase? Mentionez ca vorbesc nici f mult dar nici putin cu retele diferite exceptie zapp

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Nu-ti recomand sa mergi pe zapp. Nu cred oricum ca or sa mai fie in afaceri la anul' happy
Daca vrei sa vorbesti mult, Cosmote este alegerea clara.
Numai bine, Shin.

6 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Depinde de zona, depinde in ce retea sunt majoritatea prietenilor tai, familia ta.etc.Eu am vodafone de cand ma stiu, totodata am si cosmote, au oferte foarte bune.

| dulshe a răspuns:

Orange, e ff bunbig grin decizia ramane pe mainile tale

| kh1ss a răspuns:

Cosmote

| ka2 a răspuns:

Pai iei la Zapp: 6 euro, 5000 min/zapp, 100min/retele fixe, 50min/retele mobile, 5000 min messenger, 5000 mesaje zapp, 5000 mesaje messenger plus taruife avantajoase dupa, nu ca la hotii ceilalti.

| NimeniCuActe a răspuns:

Depinde in ce zona te afli, si in ce retea se afla cei cu care vorbesti cel mai multhappy. Recomand Vodafone si Cosmotehappy... Portocala Suge laughing Chiar daca TPU ii face un fel de reclama mascata rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orange. optiunea flexibil.7 euro. minute nationale si in retea destule plus credit 19 euro daca depasesti. dar nu cred.