| Alyofficiall a întrebat:

Care vi se pare cea mai buna retea de telefonie mobila si ca minute si internet etc? Vodafone,Orange, cosmote, zapp?

3 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Din cate stiam zapp a fost cumparat de cosmote. Eu prefer cosmote cel putin extraoptiunea explore cu 4000 minute/sms, 100 min nationale, 50 mb net cu 5 euro

| Awesoman a răspuns:

Depinde, la Orange si Cosmote produsele sunt mai ieftine, dar au si semnal mai prost. La Vodafone sunt mai scumpe dar au semnal foarte bun. Funda?

| Duncan a răspuns:

Vodafone!