| ALIN1al a întrebat:

Pe ce server de la aion free to play (oficial) sunt cei mai multi romani si pe care sunt cei mai multi sau cei mai putini jucatori la level mic (35) ( ca sa joc la lvl mic pentru ca la lvl mare sunt mult prea multi)
Funda

Răspuns Câştigător
| ContDeNimic a răspuns:

In Anuhart este cel mai binehappy

1 răspuns:
| Ranger_Caliopy_1994 a răspuns:

Grup pentru playeri romani
https://www.facebook.com/groups/704166926301050/
Acest grup a fost creat ca o comunitate pentru playerii veterani in Aion si care joaca ( sau vor sa joace ) pe serverul Just Aion!
Scopul principal al comunitatii este rankarea unei legiuni PVP formata numai din romani si participarea zilnica la siege-uri.
(nu da click daca esti incepator)