| Mariandon93 a întrebat:

Pe ce site se baga codurile de pe timbru? stie careva?(www.alegerilemele.ro nu exista) Pe mine, dupa ce am scris www.alegerilemele.ro, m-a redirectionat pe : https://mypass.ro, se pare ca aici trebuie introdus. Dar acolo imi cere sa-mi fac cont... dar imi cere cod de campanie, orice bag zice ca nu-i valid, ce ati bagat voi? care e codul de campanie? BENSON&HEDGES.

8 răspunsuri:
| Budeanu_Eugen_Cezar_1979 a răspuns:

Cum pot sa intru pe site la concs nou cunr de timbr de pe pachet

| Rusu_Paula_1963 a răspuns (pentru Budeanu_Eugen_Cezar_1979):

Naiba stie, nu exista nici un link www.alegerilemele.ro, e vrajeala.

| Imre_Kallo_1975 a răspuns:

Kca97ur

| Banu_Cornel_1961 a răspuns:

Concursul sa relansat acum in 2017 februarie participati va rog

| ellyzaoana a răspuns (pentru Banu_Cornel_1961):

Ce cod trebuie bagat pentru a putea sa imi fac cont?
ma puteti ajuta cu un cod

| Pana_Cristi_1978 a răspuns:

NAMBO54749949

| Sultana_Sergiu_1962 a răspuns:

NAMB037543116

| Takacs_Laszlo_1948 a răspuns:

NAM8056528423