| FaraNumePls a întrebat:

Vreau sa fac un cont pe NetFlix. Bag numărul cardului si tot ce imi cere dar dupa imi apare asa " Codul de securitate al cardului introdus nu pare a fi valid. Introdu codul de securitate de 3 sau 4 cifre care apare pe card." Ce trebuie sa fac? Am scris totul bine de pe card.

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ai scris codul de 16 cifre de pe fata cardului, numele si data expirarii si ultimele 3 cifre de pe spatele cardului?

Ce tip de card vrei sa folosesti? Visa, Mastercard, Maestro?

| FaraNumePls explică (pentru Intruder19):

Da. Am completat tot cu ce imi cerea. Am folosit Mastercard.

| Intruder19 a răspuns (pentru FaraNumePls):

Suna la banca sa vezi poate nu ai activate platile online cu cardul tau.