| PulbereDeStea a întrebat:

Pe facebook, daca sterg din lista de preferinte muzicale, o sa apara la toti prietenii ca am sters?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand stergi un lucru nu arata nimanui...

8 răspunsuri:
| Chrristina a răspuns:

Bineinteles ca nu. Atunci cand stergi ceva nu apare, apare numai cand adaugi ceva

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu. Vor observa întâmplător, numai în cazul în care te urmăresc intenționat, adică te "vânează", ca să afle tot ce facihee hee
Dar poți edita confidențialitatea fiecarei secțiuni în parte (muzică, filme, cărți), încât nimeni să nu știe ce adaugi sau ce stergi!

Fii serioasă, cine s-ar ocupa de așa ceva, si cui i-ar păsa că ștergi ceva? Fii indiferentă.
Omul are tot dreptul să-și schimbe preferințele muzicale.

| Martina5 a răspuns:

Nu

| Mihai_Myshu_1994 a răspuns:

Nu arata nimanui

| Darius_Ionescu_1993 a răspuns:

Actiunile din setari ale contului tau, sunt strict private prietenilor tai

| Alexytzu a răspuns:

Eu stiu ca n-ar trebui sa arate

| MysteriousGirl244 a răspuns:

Stai calma ca nu se va intampla nimic. Daca stergi ceva din lista de preferinte muzicale nu va aparea nimanui happy.

| Rihanna100 a răspuns:

Daca este lista de preferate da va aparea si prietenilor tai. FUNDA?