| Chuck a întrebat:

Pe facebook, imi apare eroarea " This content is currently unavailable
The page you requested cannot be displayed right now. It may be temporarily unavailable, the link you clicked on may have expired, or you may not have permission to view this page.

Return home" cand vreau sa imi vad poza de profil. Si nu numai mie imi apare, ci si celorlalti.

Are idee cineva, care e treaba? danke

3 răspunsuri:
| Chuck explică:

Funda, dar cum fac sa rezolv?

| IasmyAndra a răspuns:

Cred ca a expirat big grin.[funda pls]

| vasy24 a răspuns:

Pai pagina pe care tu o accesezi este indisponibila momentan...sau a expirat.