| Tailin2000 a întrebat:

Pe langa ca invat si imi scriu temele as vrea sa mai fac exercitii suplimentare sa invat mai bine. Pute-ti sa-mi spune-ti voi cum proceda-ti in invatatura suplimentara, ce face-ti sa stiti mai bine?

Răspuns Câştigător
| MicutzaaLis a răspuns:

Eu sunt pe clasa a sasea si fac exercitii suplimentare la matematica din culegere, TOATE exercitiile sau mai fac de pe didactic.ro. Dar trebuie sa iti faci cont, sau am auzit ca are exercitii pe borodisorin.ro. Succes!

3 răspunsuri:
| ancabianca69 a răspuns:

Bai analfabetule, pune mana si exerseaza-ti si gramatica. tu vezi in ce fel ai scris? puteti, spune-ti? serios? daca erai asa de destept cum te crezi stiai ca -ti e doar la persoana a 2a SINGULAR!

| Tailin2000 explică:

Ms. O sa incerc. happy

| Tailin2000 explică:

Ancabianca69! Tu cand te grabesti cum scrii? Si oricum ce conteaza daca aici am cateva greseli din neatentie ca ce scriu aici nu conteaza la scoala. Oricum macar nu scriu cu k in loc de c si alte minuni. Oricum hateri care nu au ce lucra decat sa se lege de toti pe net gasesc la fiecare colt de strada. Macar eu incerc sa stiu mai bine la niste materii. Da recunosc nu am scris bine da hey sunt om si nu cred ca la postu tau pe face tu scrii totdeauna perfect ca doamna de romana. Te pup.