| SakuraBeauty a întrebat:

Salu! eu am orele dupa amiaza si vroiam sa stiu parerea voastra despre invatat laughing cum e mai convenabil : sa imi scriu temele seara si sa invat dimineata su sa invat seara si sa scriu dimineata? e pur si siplu o intrebare si as vrea sa stiu parerea voastra. cel mai bun rasp fundita :***

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Din cate stiu eu, mai intai trebuie sa inveti-ca sa poti sa-ti faci temele. Dar seara esti foarte obosita, deci tu decizi daca poti sa inveti. Poate ai timp dimineata, cand esti odihnita, sa le faci pe amandoua.

3 răspunsuri:
| poisonivy a răspuns:

Poti sa iti scrii seara si dimineata. Ar fi mai convenabil sa inveti seara ca dimineata sa mai repeti. Poti sa iti scrii o parte seara si o parte dimineata.

| anamaria_9605 a răspuns:

Pai scrie si tu seara si daca nai mult inveti dimineata eu am ore dimineata asa ca eu trebuie sa scriu si sa invat seara

| vagabontu2011 a răspuns:

Pei mie unu imi place ca sa imi invat si am numa note de 9 10