| Bogdan201739 a întrebat:

Pe mesenger, pe telefon sr putea sa imi vada cineva conversiunile/mesajele? trebuie sa setez ceva din setari?

3 răspunsuri:
| Daniel9988 a răspuns:

Nu poate decat daca:
1.Are acces la dispozitivul de pe care esti conectat(daca iti uiti telefonul pe undeva)
2.Este hacker(unul foarte priceput, dar in general sunt vizati oameni de afaceri si de astia)
3.Are parola si ID-ul tau(asta doar daca il dai tu)

| cristinel375 a răspuns:

Normal ca ti le poate vedea, daca nu vrei asta pune parola la telefon sau pe fiecare sectiune in parte, in cazul tau doar la messenger si la Facebook.

| 061076958 a răspuns:

Da...Poate sa ti le vada.Cea mai buna metoda este sa-ti pui o parola la setari.