| alex62493 a întrebat:

Pe orice program de internet as intra, nu imi merge google si site-urile legate de el (you tube, google translate.)
Va rog spuneti-mi ce sa fac!
Funda

4 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

La mine mergehappy ai incercat sa instalezi safari browser?

| Seby90 a răspuns:

DACA ne-ai spune si ce problema ai. te-am putea ajuta.

O sa ghicesc oricum si stiu care e problema ta, cred.

Fixeaza data din pc, se poate sa fie conflict de certificat + data la care e setat pcul tau.

| simina96 a răspuns:

Buna! Posibil sa aiba site-ul ceva probleme tehnice.Nici mie nu mi-a mers azi dimineata youtube si google, nici pe telefon nu am putut intra. Singurul lucru pe care l-ai putea face este sa astepti.Intra si tu peste cateva ore mai tarziu si poate o sa se resolve. Daca tot nu iti merge in urmatoarele zile cheama pe cineva care se pricepe la calculatoare sa te ajute.

| Clawd3lw a răspuns:

Incearca cu alt cont google (daca ai)