| hanna1984 a întrebat:

Pe snapchat cum poti adaugat locatia pe o poza?
am vazut ca lumea poate face asta, dar eu nu stiu cum!
Multumesc mult pentru ajutor!
A si... nu ma refer la chestia cu orasul, pe aceea stiu sa o pun ma refer pur si simplu la locatie. Multumesc!

1 răspuns:
| Ralukafay a răspuns:

Bupa ce faci poza pe snapchat,apesi pe poza,apoi pe poza o sa apa EDITEAZA SI TRIMITE,apesi pe EDITEAZA SI TRIMITE din josul pozei,poza o sa se micsoreze si acolo ai toate detalii inclusiv locatia(asta e valabil la pozele deja facute).Sau dupa ce ai facut poza o sa te trimita in alta parte si in josul pozei o sa apara mai multe butoane,dintre care unul e "salveaza" care are si un semn deasupra lui "salveaza" e un bifat deasupra lui salveaza,tu nu apesi pe bifatul ala ci pe salveaza, o sa iti apara sa scrii ceva pe poza si scrii ce vrei, dupa ce ai scris ce ai vrut, muti scrisul in ce parte a pozei vrei. Daca nu ai inteles, cauta-ma pe http://www.fb.com/AncaSorrana contacteaza-ma in privat si iti voi trimite un clip video in care iti voi arata cum sa faci.