| DenimM a întrebat:

Pe unde imi pot repara si eu touchscreen-ul la tableta mea Serioux prin Buzau?
Funda

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi in centru, la "Dacia".Mai precis, in stanga intrarii la hotel "intercontinental", treversezi strada si in colt, e un magazin de vanzare a telefoane. Aproximativ langa el se afla acest centru de depanare sau cum ii zice.La parter. Eu am reparat acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze,hotel "Pietroasa".M-am zapacit:)) "doctor gsm" se numeste magazinul, uite si un link, unde il gasesti, dai click acolo la localizae si iti da dresa corecta, si harta:P http://kranegsm.wix.com/1

| DenimM explică (pentru anonim_4396):

Eu stiam ca Dr. GSM repara doar telefoane....am fost odata la un GSM si l-am intrebat si a zis ca nu...da nu am fost acolo unde zici tu.

| Summer4ever a răspuns:

La Fit Electronic, in spatele Pietei Gorbaciov.

| Summer4ever a răspuns:

La Fit Elctronic, in spatele pietei Gorbaciov.