| Razvan500Raz500Razvan a întrebat:

Pentru a face dropshipping cu aliexpress trebuie sa contactez un supplier ca acesta sa fie de acord sau pot pur si simplu sa-mi pun produsul pe shop-ul meu si sa incep sa-l vand?

Răspuns Câştigător
| Robertandrei4858 a răspuns:

Pentru dropshiping sunt nevoie de cantitati mari de produse sa obti venit. Poti sa iei legatura cu un vanzator din china si el expediaza sub prteul lui spre destinatar atunci cand clientul isi pune comanda la tine pe site. Sau mai e o optiune, daca ai o suma considerabila de bani, comanzi un lot de produse pe care le vinzi aici minim de 4 ori mai scumpe. Iti dau un pont, trusele de scule, chei tubulare, capuri de infiletare se vand ca apa calda la noi. Stiu pe cineva care a avut un lot de pompe electrice pentru dozare apa de bat, si alea sau trecut bine.

5 răspunsuri:
| Razvan500Raz500Razvan explică (pentru Robertandrei4858):

Cum cum pot lua legatura cu un vanzator de pe aliexpress?

| Robertandrei4858 a răspuns (pentru Razvan500Raz500Razvan):

Intri pe aliexpress, cauti produsul pe care tu vrei sa il furnizezi mai departe si acolo iti vor aparea mai multi selleri, cauti unl bun care are peste 97 % review pozitiv si dai la el pe profil. de la contact ii iei emailul si ii scrii intentia ta.

| Razvan500Raz500Razvan explică (pentru Robertandrei4858):

Mersi mult

| Robertandrei4858 a răspuns (pentru Razvan500Raz500Razvan):

Numai bine, spor la castig