| Nemes_Anamaria_1990 a întrebat:

Pentru anul 2020, dacă notele sunt anonimanizate, pe diploma se trec notele se la bac?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu notele sunt anonimizate ci numele si prenumele elevului. Pe diploma de bacalaureat, care este act oficial, se trec datele elevului.

| Simpatic a răspuns:

Normal ca pe diploma se trec, aninimatizarea are rost doar cu normele GDPR si cu faptul ca vecinu de ex. sa nu iti poata vedea notele tale si nici tu pe ale lui, cam asta e ideea, dar sa fie un cod de bare pe diploma asta nu merge asa, se trec notele

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca se trec, diploma ajunge doar la tine, nu se publica nicaieri

| Frank51 a răspuns:

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se trec, sunt anonimizate doar pe site.

| Carolina1972 a răspuns:

Normal ca se trec! Nu are nicio legatura ce ai intrebat tu...