| LoveNeverDies a întrebat:

Pentru cei care aveti cont pe youtube! de ceva vreme nu merge sa dau vote up sau vote down la un comentariu si de asemenea nici reply-flag for spam.
are cineva vreo rezolvare sau ceva?thinking
fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Xeromorf a răspuns:

Youtubul face multe fite de gen... trebuie totusi sa verifici urmatoarele variante:
sa fii logata
sa nu ai accountul blocat
daca dai prea multe commenturi si like-uri o perioada de cateva ore nu mai poti face asta
la fel si cu friends invite si tot ce tine de modificare (add as favourite, search etc)
sa ai o conexiune la net de cel putin 56kb real (multi care sunt pe wireless au problema ta)
sa verifici daca nu cumva ai mai dat like/comment (ed obicei nu apar imediat, ci dupa un refresh)

2 răspunsuri:
| corina977 a răspuns:

Crek este de la browser>>>>>daca folosesti internet explorer nu'i bun de nmk...foloseste mozilla firefix sau google chrome sunt mai bune

| LoveNeverDies explică:

Pai am mozilla straight face