| unu111cool a întrebat:

Pentru cei ce au comandat de la emag.De blackfriday vreau sa fac o comanda si nu stiu ce trebuie sa completez ca sa imi vina acasa, si mai am o intrebare.Iti vine chiar la poarta sau la posta? Si in cate ore va venit voua?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Urmezi procesul de comanda si ai sa vezi acolo ce ai de completat.

Ai chiar o pagina speciala pe site unde iti descrie ce ai de facut

http://info.emag.ro/comanda-si-livrarea/11

Iti vine chiar la poarta, eMAG lucreaza doar cu curieri. In general comanda vine in 1-2 zile, de black friday vor avea foarte multe comenzi asa ca posibil sa vina si in 5-7 zile chiar.

1 răspuns:
| AndreeeaConstantin a răspuns:

Completezi adresa, nr de telefon si iti vine direct acasa, nu la posta. Livrarea s-ar putea sa dureze o zi - doua, pentru ca e black friday si sunt ff multe livrari, iti dai seama. Dar te tin ei la curent cu livrarea prin sms.