| Lollypop a întrebat:

Pentru fanii Michael Jackson: http://www.youtube.com/watch?v=0vY_1FmCHNo aceasta melodie de-a lui Michael vi se pare modificata? Sau numai eu cred asta?:|

Răspuns Câştigător
| DidiChanx3 a răspuns:

Scuze m-am inselat m-am informat ma-i bine si nu e MJ ii Mossari uite si dovata sper ca te-am ajutat eu oricum ador melodia ca acum m-am informat ca totusi nu imi amintema sa aiba o melodia bad girl http://www.youtube.com/watch?v=2Yz7bS7BHvU fundita? :o3

6 răspunsuri:
| DidiChanx3 a răspuns:

Nu mi se pare deloc ca ar fi modificata insa tot ii superba modificata sau nu dar din cate stiu eu nu ii modificatawinking

| R9kitty a răspuns:

Sa sti ca nu ti se pare doar tie, ci si mie. Pare ca nu e vocea lui. Poate fi un fake. Bye:*

| Satan13 a răspuns:

Ai dreptate! Nu stiu de ce, dar am aceiasi impresie, ca e a lui, dar putin modificata! Deci, nu esti singura care crede asta! Am ascultat si eu MJ si sunt si fana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E modificata tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu michael canta aceasta melodie... ti se pare deoarece se aseamana vocile intre ele cu mossari...

| coolgirl_1217 a răspuns:

Si eu sunt fana MJ dar nu stiu...hmmm. dap poate dar acum numai el stie asta. sper ca te-am ajutat pplaughing