| Dominicc a întrebat:

Pentru fetele/ femeile de pe TPU :P

nu am luat de pe net facute ca asa nu mai are farmec.

asa ca v-am facut eu ceva special de 1 martie.

sper sa va placa.

http://i50.tinypic.com/21b9ox4.jpg

si

http://i50.tinypic.com/16lzo0y.jpg

le-am fact azi special.

o zi frumoasa fetelor.

12 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Iti multumim frumos, este ceva deosebit!

| Tourniquet a răspuns:

Vai, tu, este superb :X

Multumesc :-*
Am si eu o poza pentru. toate fetele / femeile / mamicile din lumea-ntreaga. este editata de mine

http://i388.photobucket.com/albums/oo329/KrissyLikeMusic/Reddd.gif

LA MULTI ANI!

| denisa0906 a răspuns:

Da ne place cu siguranta.big grin si multumimsmug

| lily1970 a răspuns:

Multumesc foarte frumos Claudiu sunt foarte dragute, iti doresc si eu o primavara deosebita alaturi de cea draga tie.

| AGGA a răspuns:

Multumeschappy...esti un baiat deosebit daca te gandesti si la altiilaughingbig grin, bravo tie:*

| Anecherry a răspuns:

Foarte faine:X, multumesc mult pentru felicitari. pupici:*:*. foarte dragut gestul tau, toate aprecierile.

| Te besk a răspuns:

Wow foarte frumos:* Multumim "anticipat"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce dragut happy
Multumim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc frumos, Claudiu si multa fericire alaturi de iubirea ta!
Speranta nu moare niciodata sa stii!
Originale felicitari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos din partea ta :X... oricum ar fi facute... s tie o zi plina de fericire si o primavara frumoasa:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumim multhappy. Foarte frumos gestul tau si pozele sunt, de asemenea foarte frumoasewinking.

| Adyna_2391 a răspuns:

Este un gest foatre frumos din partea ta...iti multumim...nu stiu cati baieti au mai facut asta. Felicitari pentru bunul simt pe care il detii:*