| melyyy a întrebat:

Pfff... cum sa va spun thinking vreau sa scap de cearcane pe cat posibil sa nu se mai observe sad am inceput sa folosesc concealer si fond de ten pentru a le acoperi dar nu vreau sa continui in acest fel :-s stiti cumva niste remedii naturale? eu stiu... diferite amestecuri
plzz dau funda! si vot!

5 răspunsuri:
| melyyy explică:

iliescunicoleta Imi este imposibil sa adorm la 10 si sa ma trezesc la 8 sad trezirea trebuie sa fie neaparat la 6 jum si cu ora de culcare depinde de teme... minim 10 jum oriqm...

| ioana1704 a răspuns:

Poate ar trebui sa cauti cauza formarii cearcanelor; poate nu te odihnesti sau ai probleme cu rinichii. Ele mai apar si in perioada ciclului. Vezi sa nu ai tulburari genitale!

| perenasop a răspuns:

Remedii naturale? Nu prea stiu dar as putea sa-ti recomand ceva.Ai putea sa te duci la farmacie si sa ii zici farmacistei ce problema ai(incazul tau cearcane) si ea iti va da o crema, ce stiu eu.Asta ar trebui sa faci

| perenasop a răspuns:

Remedii naturale? Nu prea stiu. Dar as putea sa-ti dau o solutie la problema ta. Eventual du-te la farmacie si spune-i farmacistei ce problema ai(in cazul tau cearcanele) iar ea iti va da o crema, ce stiu eu. Sper ca iti e de foloshappy

| iliescunicoleta a răspuns:

Sa scapi de cercane trebuie sa te odihnesti mai mut.incearcasa te culci pe la orazece si sa te trezesti la thinking 8happy