| T0X1kSkuLL a întrebat:

Placa video

http://www.emag.ro/......D92PDYBBM/

Merge cu un procesor Intel Core i5 4460 3. 20GHz, 6 gb ram, palca de baza ASRock H81M-VG4? Si mai am o intrebare : avand doua ventilatoare face zgomot? Momentan am o placa video AMD Radeon R7 200 1GB care face foarte mult zgomot si se incinge foarte foarte repede.

1 răspuns:
| SolomonAlex1993 a răspuns:

E overclooked, da o sa faca ceva zgomot. Totul tine de compatibilitatea cu placa de baza nu cu procesorul si din specificatii placa video are conexiunea PCI-E x16 3.0 iar placa de baza are PCI-E x16 2.0, probabil o sa apara niste probleme la conexiune