| DenisIonut01 a întrebat:

Plec in spania cu autocaru am inteles ca 3 zice fac pana acolo dar nu imi explic 1 zi 1 noapte 1 zi sau 3 zile 3 nopti? sad si inca ceva in autobuz e lumina sau merem pe intuneric? (pot citi?)

Răspuns Câştigător
| VanessaTPU a răspuns:

Nu e intunericlaughing aveti deasupra scaunelor luminita si isi aprinde fiecare:*si...da 3 zile si 3 noptihappy

3 răspunsuri:
| DenisIonut01 explică:

rolling on the floor taci ma ca nu am mai fost cu autocaru asa mult :-l

| DenisIonut01 explică:

Imi place numele tau love struck

| robinho33 a răspuns:

rolling on the floor)cred ca e cel mai amuzant mesaj pe care l-am citit vreodatalaughing))frate pleci in spania ok faci cat faci daca ai auzit ca faci 3 zile e logic ca faci 2 nopti si 3 zilelaughing)si logic ca e lumina in functie de cum vrea fiecare om la fiecare scaun exista o luminalaughing)si poti citilaughing))