| JustmeO a întrebat:

Poate cineva sa intre pe id-ul meu daca nu imi stie parola? Deci : am un id mai vechi pe care nu prea mai intru si cand intru imi apar pesoane noi in lista pe care nu le cunosc. Am intrebat pe cineva din lista cine este, si a spus ca eu i-am dat add si ca ne cunoastem. Iar la mesaje offline era unul : "ne intalnim maine ana? ". Eu nu gasesc nicio explicatie; P. S. Nu are cum sa imi stie nimeni parola fiindca e de 25 de litere si cifre laughing.

2 răspunsuri:
| daniel10vasilca a răspuns:

Pai orice parola de la id-uri de messenger se poate afla cu un program. Dar pentru acela trebuia sa platesti. Poate ai spus-o tu cuiva si... tongue

| ionela_4665 a răspuns:

Mda...poate iai spus-o prietenei, pritenului tau.cine stie?