| alexalexandrusincerul a întrebat:

Poate fi vreun risc daca lasi geamul deschis pe verticala (nu deschis larg) la balcon daca sunt lucrari de reabilitare bloc si sunt schele pe care lucreaza muncitori?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pot fi mai multe riscuri.
Cat timp se lucreaza pe schela, trebuie tinute inchise geamurile.

| gothicbat a răspuns:

Da, poate.

| Ştefania1989 a răspuns:

Nu exista nici un risc si chiar daca ar vrea cineva sa intre pe geamul tau mai intai trebuie sa il inchida si dupa aceea sa invarta din manerul acela pentru al deschide larg ceea ce este imposibil.

| ralucaaadobre8 a răspuns:

Din moment ce se lucreaza se va umple totul de praf si alte lucruri depinde cu ce lucreaza (mici)