| chiftelutacrocanta a întrebat:

Iti place sa stai uneori in camera cu geamul larg deschis, sau iti place mai mult intunericul si stai mereu cu perdeaua trasa peste geam?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mai ales iarna imi place

| gemeni6226 a răspuns:

Cand e timp frumos imi place foarte mult sa stau cu geamul larg deschis.Intunericul nu imi place si nu mi-a placut niciodata.Foarte de mult cind eram tinara sub 19 ani si am avut o data o mare deceptie atunci am stat o data doar o data cu geamul inchis si storurile trase.

| Hyung17 a răspuns:

Pai daca stau fara perdeaua pusa si vin vecini or sa creada ca ninge la mine laughing. Glumesc laughing. Dar prefer cu perdea!