| xAndraax a întrebat:

Repede! am nevoie de ajutor. acum cateva minute am deschis geamul ( am termopan care se intredeschide, deschide larg si se inchide ) si am vrut sa vad daca se poate da in 2 sensuri cand e deschis. am reusit asta dar acum nu se mai da la loc si a ramas deschis si in acelasi timp intredeschis va rog sa ma ajutati repede ca daca afla mama ma omoara crying

Răspuns Câştigător
| XxlovexX a răspuns:

Aa...e usor asa avem noi la scoala si mereu le stricam:d
tot ce trebuie sa faci e sa il apropii de inchis si sa il apleci ca si cum l-ai inchide cand e rabatat... apoi inchide-l si deschide-l iarasi daca vreihappy
sper sa te ajut

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du minerul in sus,apoi il impingi cu mina ferestra in pozitie verticala si treci minerul pe orizontala, pe deschidere normala. daca nu te descurci, da-mi nr de tel prin mesaj si te sun eu sa te ajut.Mult noroc.

| Alice180297 a răspuns:

Asa mi s.a intamplat si mie la scoala.rolling on the floor) inchide.l si pe urma deschide.l normal. nu s.a intamplat nimic stai linistita :*

| SNOWTIGER a răspuns:

Asculta aici daca zici ca e intredescis inchide geamul maanerul sa fie la mijloc apoi il dai in sus intredeschizi gemul apoi il inchizi si dai manerul ihn jos ceau sarbatori fericite