| Andreimachoman a întrebat:

Pot intra in liceul sportiv fara sa fac sport?

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Raspunsul este DA. Cunosc persoane care fac astfel. Tot ce ai de facut este sa intrii (bineinteles va trebui sa dai o proba sportiva, dar nu e greu). Dupa ce te vezi intrat apelezi la medicul de familie care sa iti elibereze o adeverinta medicala pentru a te scuti de efort fizic, iar apoi gata, esti la sport si viata ta la liceu va fi foarte usoara deoarece cei de la profil sportiv pun accentul pe sport nu pe invatat insa tu fiind scutit de sport nu va trebui nici sa faci sport, nici sa inveti, deci viata va fi usoara big grinbig grinbig grin.

BAFTA!

| xlmpq a răspuns:

Tu ai pus o intrebare de genu : pot sa ma fac fotbalist, dar sa nu joc fotbal

| NoGooDy a răspuns:

Bineînţeles că nu.

| Nolkyz a răspuns:

Prin intrebarea asta te referi la faptul daca poti intra la liceul sportiv fara sa practici vreun sport pana acum? cred ca e necesar sa ai exercitiu fizic, pentru proba de admitere

| AbrudanIonut a răspuns:

Poi ce intrebare prosteasca daca mei la liceul sportiv nu faci sport.Mai bine ia-ti gandul du-te la electro ca nu esti de sportivlaughingce intrebare?

| aliiina16 a răspuns:

La clasele cu program sportiv e obligatoriu sa faci sport pentru ca ai 16 ore de sport pe saptamana iar la alea nu mergi pentru a merge la intrenament...iar de obicei dirigintele sau diriginta este chiar un antrenor...asa ca nu poti intra fara sa faci sport

| daniela_5388 a răspuns:

Trebuie sa faci si sport daca nu faci de ce te duci la liceul sportiv sa stai degeaba.