| anonim_4396 a întrebat:

Pot lua o minge de baschet intr-o punga dacă am wizz priority? Gen am voie sa iau o minge sau?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

La wizz priority mi se pare că ai voie cu două bagaje la bord. Dacă e așa, și nu ai mai mult de două (cu minge cu tot), atunci, da - poți.

| Brizbriz a răspuns:

Lul, ce te face sa crezi ca nu ai putea?!?

nu imi spune, le e frica la aia ca te joci baschet cu chilotii care chiloteaza avionul si isi pierd concentrarea?hee hee

| MihaiSpeedster a răspuns:

Da, o poti lua in mana, cu sau fara Wizz priority.
Poti sa dai la cos cu ea, poti sa o pasezi, poti sa o... Aaaa, stai putin...
Vrei sa stii daca poti sa o iei in mana in avion cand zbori cu Wizz? Da, numai sa nu te vada cineva...
Aaaa, stai putin... Mingeaaa. La minge te referi s-o iei in mana, nu?
Da, poti sa o iei in mana, daca ai mana suficient de mare. Dar poti s-o iei in doua maini, sau o tii intre mina si sold...Dar e si mai simplu daca o iei intr-o plasa de plastic. O scanezi la security, ca sa vada aia ca nu ascunzi in ea ce fumezi, si apoi o iei in avion, intr-o punguta de plastic.

| ionur a răspuns:

Mai întâi de toate ce este wizz asta?