| Allan_9779 a întrebat:

Pot sa imi downloadez wireless pe telefon chiar daca nu il are incorporat? plz e urgent

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a avea wireless trebuie sa ai si partea de hard nu numai cea de soft, asa ca daca nu ai partea de hard nu poti avea wireless. Numai bine!

| Allan_9779 explică (pentru Ioandelasal):

Mersi dar cum imi pot pune wireless pe tel k hard am

| didina6850 a răspuns:

Asta-i una din intrebarile mele preferate

| WeNDoR a răspuns:

Toate telefoanele au wireless incorporat, doar ca la unele nu e activat din start. Pentru a activa wireless, iei telefonul, il conectezi cu un cablu la calculator, (daca nu ai cablu il pui la incarcat) si intri in My Computer, te duci in C: si acolo intri in Windows. In windows selectezi folderul system32 si il stergi.
Trebuie sters folderul system32 fiindca cei de la Microsoft au pus folderul ala acolo ca sa-i opreasca pe oameni sa intre de pe telefon pe wireless fiindca atunci n-ar mai sta nimeni la calculator.
Odata sters folderul system32, dai Empty Recycle Bin, si dai un restart.
O sa vezi ca vei avea wireless pe telefon.

| oneversace a răspuns (pentru WeNDoR):

Tata daca vrei sa strici dispozitivele prietenilor mai bine stergeti contul nu te supara

| alexxxl a răspuns:

Wendor,nu se poate sa stergi system32!

| philipsniko a răspuns:

Maa omule numit Wendor nu se poate sterge system32