| Mynameiz a întrebat:

Pot sa vanez cu pusca asta? https://www.okazii.ro/......a173796478

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Depinde ce. Sau pe cine happy. Un catel, o pisica, un soricel, mai merge. Dar sa nu te dai cu ea la Mos Martin, ca nu mai e sigur. Te scapa eventual doar zgomotul facut de ea.

1 răspuns:
| 17Ioana a răspuns:

Ai persmis pentru a vana? Din cate stiu eu, ai nevoie de niste autorizatii, se vaneaza in anumite locuri si anumite perioade. Documenteaza-te inainte sa nu faci vreo nefacuta!