| Nicolae05 a întrebat:

Pot schimba bateria unui laptop cu baterie incorporata? daca da cat m-ar costa?

3 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Da, se poate. Poti si singur, ca nu e asa greu pana la urma. Depinde de model. Cauti "nume model battery replacement" pe YouTube si o sa vezi ce si cum.

| Wr3nch a răspuns:

Depinde de model. Cauta un service de incredere si intreaba la ei.

| Furnicuta000 a răspuns:

Se poate. Dar montajul si testarea e in jur de 100 lei si mai platesti si bateria care poate sa coste chiar si 500 in functie de model. Deci in primul rand trebuie sa te asiguri ca service ul are bateria care iti trebuie tie. Sau faci tu rost de ea de undeva