| George5663U a întrebat:

Pot trimite pe mail cererea pentru virarea alocatiei copilului meu pe card?
Daca da, pe ce adresa de mail?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Cererea se depune in persoana la ghiseu, ca sa puteti fi identificat cu un act de identitate.
Oricne poate trimite un asemene aemail sa ceara alocatia unui copil pe cardul personal si sa faca frauda. De aceea este necesar sa mergeti personal pentru a depun acea cerere unde mentionati in ea, contul bancar in care doritis a se depuna banii.

| sierra1 a răspuns:

Instituției de unde iei salariu (da' n-aș garanta că un email ajunge - oricine il poate expedia...)

| ReddY25 a răspuns:

Nu