| sweetydelya a întrebat:

Poti sa mori daca mananci DERO?

10 răspunsuri:
| Cronki a răspuns:

Nu mori, dar te curati de sanatate! Si apoi de ce DERO?
Daca vrei o sanatate de un "alb imaculat" ARIEL e cel mai bun,.,., sau nu?!hee hee

| anutza97 a răspuns:

Nu mori dar te imbolnavesti... daca nu te der dai si u un click http://fripta.com/u.php?user=anutza9711

| ToKen a răspuns:

Poti sa mori si daca mananci PERSIL

| babaliba a răspuns:

Nu cred.

| klaudytza a răspuns:

Nu stiu daca mori dar poti da intr-o boala foarte grava deci sp parintilor daca ai mancat si poate te duc la un doctor...deci nu mai manca.
si sper sa nu pattesti nimic paaa♥♥♥

| xAvrilx a răspuns:

Te poti imbolnavi.Dero e detergent si are cam aceleasi simptome ca la sapunwinking.

| LetyArob a răspuns:

Depinde de cat de mult poti manca. Vrei doar sa sperii pe cineva sau sa-ti faci rau cu adevarat? Ce e in capul tau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei muri de curiozitate caci nu trebuie sa se intample asta.ok? Te poti diagnostica cu Pica, o tulburare alimentara care face ca apetitul pentru substante non-nutritive sa fie exagerat de mare. Uite un site:
http://www.apropo.ro/......nt-7959701

| tesss a răspuns:

Nu,nu mori doar ca iti arde matele si nu o sa mai simti gustul la mancare si o sa trebuiasca sa iti baje un furtun ca daca nu te hranesti mori. Stai putin ai mancat dero?

| ziper94 a răspuns:

rolling on the floor))
Din pacate nu.
Da nu este tare recomandat laughing
Poate o sa iti mearga burta da in rest nu happy