| anonim_4396 a întrebat:

Poti slabi 2kg intr-o zi? Daca da, cum?
*nu vreau sa incerc, doar curiozitate* Funda

11 răspunsuri:
| minda23 a răspuns:

Nu, nu poti slabi doua kg intr-o zi.

| greyhound a răspuns:

In teorie, da.
In realitate e imposibil.
Ca sa slabesti 2 kg trebuie sa arzi cel putin 8000 de calorii, plus mesele ajungi la 10000 de calorii, asta ar insemna vreo 20 de ore de alergat incontinuu.

| Public22 a răspuns:

Cum nu vrei sa incerci daca ai m-ai lasat o intrebare si ai spus ca maine te cantareste la scoala si vrei sa slabesti 2 kg. oricum nu este posibil.

| xAnkax a răspuns (pentru Public22):

Lol, am zis la cealalta intrebare ca nu vreau sa slabesc, ci sa para la cantar cu 2kg mai putin. Nu sunt nebuna. Indicat e sa slabesti 1 kg pe luna, nu vreau sa slabesc, apoi sa ma ingras dublu.

| Public22 a răspuns (pentru xAnkax):

Oricum esti grasa!

| xAnkax a răspuns (pentru Public22):

Si trebuia sa scrii neaparat asta?

| Public22 a răspuns (pentru xAnkax):

Imi cer scuze, am glumit. la 57 kg, esti foarte bine. nu trebuie sa pacalesti cantarul.

| Xenya a răspuns:

Nu se poate.

| Alyra a răspuns:

Hey.
Într-un oarecare fel, cântarul poate arăta mai puţin cu 2 kg decât în ziua anterioară dacă în urmă cu 2 zile ai mâncat mai mult decât trebuia, iar ziua anterioară(ieri) ai mâncat foarte puţin. Nu ştiu sigur cu 2kg, dar diferenţe de 1kg între zile am mai avut. Dacă ai mai multe kilograme, există o posibilitate mai mare.
Sau... dacă ai diaree se poate sigur. laughing
Mă bucur că nu vrei să-ncerci. big grin
Bye.

| karsivan a răspuns:

Poti pierde doar apa si sa cantaresti cu 2 kg mai putin dar nu este o slabire propriu zisa doar o pacalire a cantarului.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănânci, nu să te înfometezi!
Pa, pa.