| Masculin98 a întrebat:

Poti sterge mesajele pe care le postezi pe facebook?

Răspuns Câştigător
| piTiCcu a răspuns:

Intri la messages, dai click pe mesajul dorit, o sa iti apara toata arhiva de mesaje cu persoana respectiva, in dreapta sus ai un buton actions, dai click acolo apoi delete messages.si apoi selectezi ce vrei sa stergi, sau daca vrei sa stergi tot, dai click pe delete all.

3 răspunsuri:
| BANN3R a răspuns:

Edit/remove

| Puffulets a răspuns:

Nu

| Deny640 a răspuns:

Yep...intri pe fb dai la mesaje si sus in dreapta scrie Actiuni dai acolo si o sa iti apara o mica lista...
Deschide in Chat...

~Sterge mesaje ~

dai pe sterge mesaje si iti selectezi mesajul pe care vrei sa il stergi happy