| CuteLittleKitty a întrebat:

Se pot sterge mesajele (convorbirile) de pe facebook?

3 răspunsuri:
| diavolitadulce a răspuns:

@TopicLoveBaby a spus bine, iar daca sunt convorbiri pe chat, acolo unde iti apar cererile de prietenie si notificarile ai si un mesaj. dai acolo si alegi persoana la care vrei sa le stergi, si ai acolo X sau sterge mesajele bifate ori ceva de genul, nu imi mai amintesc perfect, dar odata ajunsa acolo sigur te vei descurca. bafta, funda?

| Laaaaaariiiiiiiii a răspuns:

Daca convorbirile sunt scriese la comenturile unei poze poti dand pe acel X daca sunt pe peretele tau dai la sterge daca sunt pe peretele unui prieteni la comentul sau tot cu X o stergi

| Catalin_Vasile_1995 a răspuns:

Nu se pot sterge. Odata ce ai vorbit raman permanent