| ANDRErock a întrebat:

Prietenasi,spuneti-mi si mie cum sa sterg facebookul, da sa--l sterg rapid nu sa nu astept 14 zilehappyFUNDA

2 răspunsuri:
| Against a răspuns:

Contul nu merge sters, ci doar dezactivat. Intrii la setari de confidentialitate si pe acolo ai sa gasesti pe undeva "dezactivare cont"

| radupopa a răspuns:

Against spune adevaru pe jumate. Poti sa il dezactivezi cum zice el sau intri pe link-ul asta si il stergi:
http://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account