| Nuvazicnumele a întrebat:

Am o problema, vreau sa sterg din lista de prieteni o persoana si s-a cam modificat facebookul si nu mai stiu cum sa il sterg! Imi spuneti va rog? Fundita anticipat!

Răspuns Câştigător
| MillzBya a răspuns:

Intrii pe profilul persoanei respective si sus de tot, in dreapta numelui, scrie "Friends", "Subscribed", "Message" sau in fine, in romana daca il ai in romana. Tii mouse'ul pe "Friends" si dupa ce iti apare o lista, dai pe ultima chestie unde scrie "Unfriend". Si gata happy

5 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Trebuie sa te loghezi, clic pe "contul meu", pe "editeaza prieteni" apoi, clic pe prietenul care vrei sa il stergi, iar in partea stanga-jos apare "raporteaza/blocheaza" sau "stterge prieten", dai clic pe ecl buton si selectezi "blocheaza" si apoi "continua".In acest moment prietenul este sters.Succes!

| isabe34 a răspuns:

Ntrii pe profilul persoanei respective si sus de tot, in dreapta numelui, scrie "Friends", "Subscribed", "Message" sau in fine, in romana daca il ai in romana. Tii mouse'ul pe "Friends" si dupa ce iti apare o lista, dai pe ultima chestie unde scrie "Unfriend". Si gata

| MillzBya a răspuns (pentru isabe34):

Isabe34, nu crezi ca asta e raspunsul meu? straight face ia spune straight face

| isabe34 a răspuns:

Imi pare rau nu am observat...

| marry2000 a răspuns:

Deci cum e profilul tau dai la prietenul care vrei sa-l stergi scrie sus pe profilul de la acela prietenii in partea dreapta dai click acolo si jos scrie unifriend dai acolo si dai ok