| Nika_1744 a întrebat:

Prieteni ajutati-ma va rog, am nevoie de denumirea unei echipe intr-un concurs de fizica. Fundita pentru cel mai ingenios raspuns

Răspuns Câştigător
| Tiamat a răspuns:

The Physicists...
Fizicienii Priceputi...
Cei [ introdu numarul de persoane ]...
Legendele Fizicii...
si. am cam ramas fara idei happy

7 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Micii fizicieni

| noktambul a răspuns:

Conditia Fizica!

| Sn00pY a răspuns:

The big bang theory:Xlaughing

| GrEeNHeArT a răspuns:

Gold physicists; fizicieniibig grinbig grin(si noi am avut un joc pe echipe si a trebuit sa ne dam nume si ne-am pus fizicienii. si doamna chiar a fost mandra de noi si cred ca ne-a favorizat... poate a crezut ca iubim fizica si suntem buni la ea...straight facelaughingwinking

| barcelonamessi a răspuns:

Cei mai destepti fizicieni.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal va rog eu mult ajutati-ma la o problema cum se calculeaza volumul de corp care este scufundat si cum se calculeaza volumul de corp care este afara? profa spunea ca e ceva legat de forta lui arhimede si de determinarea densitatii unui corp in conditii de lab dau fundita celui care ma ajuta cat mai repede
azi e joi deci pana maine dimineata pls