Întrebare recomandată | asasasasasa a întrebat:

Primești vreun titlu special daca reușești să aduci ceva nou in informatica/ matematica cum ar fi teoreme noi sau concepte noi?

5 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Da, dar sunt slabe sanse.

| SingleForOne a răspuns:

Da, dar îți dai seama cât de geniu ar trebui să fii încât să întreci geniile din trecut, din prezent, și care vor urma cât de curând. happy

| Mopmop a răspuns:

Poti primi premiul Nobel pentru matematica cred. Si este o formula matematica ce inca nu are rezolvare si se da ceva cash la greu pentru o solutiehappy

| Dintrebare a răspuns:

Da. De fapt asta presupune acordarea titlului de doctor, sa aduci ceva in plus stiintei respective.

| DascaluIoan a răspuns:

Ai auzit de renumitele probleme de 1 milion de dolari?
Sunt 7 probleme matematice și fizice, iar o rezolvare pentru oricare din probleme îți va aduce 1 milion de dolari.
Până acum doar o problemă a fost rezolvată.