| blackmesa a întrebat:

Problema cu YahooMessenger.Nu ma pot loga. Da eroare de conexiune net desi netul merge. E de la net totusi sau de la virusi.La fel, cand incerc sa instalez apas pe iconitza dar degeaba.De ce? Cine a mai intalnit cazul si ma poate ajuta, ii multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Eu problemele de genul asta le rezolv cu Combo fix http://download.bleepingcomputer.com/sUBs/ComboFix.exe daca e de la virusi.De la net nu are cum sa fie caci daca poti naviga pe net inseamna ca ai conexiune si e de la virusi.

| Max22w2 a răspuns:

Am mai intalnit eu asa ceva...Cu timpul messengerul da erori! Dezinstaleazal si descaarcal din nou! Sunt sigur ca o sa mearga!