| costi900 a întrebat:

Probleme cu netu imi merge ff slab nu stiu dc omu cu netu a verificat pe pcu lui si mergea bine dar mie nu-mi merge si nu stiu dc.

2 răspunsuri:
| AnaRadu a răspuns:

Heii. Am avut si eu probleme de genu` si mi-ai reinstalat windowsul si mergea perfect dupa. ai putea incerca si tu sa vezi daca merge dupa. Sper ca te-am ajutat

| MihaiEddy93 a răspuns:

Este devina sistemul tau de operare. Presupun ca folosesti Microsoft Windows. Daca n u vrei sa renunti la windows, te sfatuiesc sa iti reinstalezi windowsul deoarece s-au adunat multe erori care iti ingreuneaza buna functionare a PCului. Eu de exemplu mi-am instalat ca sistem de operare Linux 3, 2 si merge totul mult mai bine.