| schlau a întrebat:

Profil real:
Ce materii se preda la acest profil?

Răspuns Câştigător
| misshu a răspuns:

Depinde...matematica e sigur, fizica, bio, chimie, astea tin de real. big grin depinde de profil, mate-ionfo, mate-fiz, stiintele naturii

5 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Matematica, Fizica, Biologie, Chimie, Informatica etc

| Zoki a răspuns:

Se predau disciplinele legate de stiinta, adica mai multe exercitii de mate, fizica etc.

| RossSaid a răspuns:

Matematica, Informatica, T. I. C, Biologie, Chimie, Fizica, Engleza, Franceza, Romana, Istorie, Geografie ...in orice caz e cam greu profilu '

| MistikkGirl a răspuns:

Profil real : este bazata pe matematica, biologie, fizica, chimie

| ioana996 a răspuns:

Va inselati biologia se axaza la filologie...la real se fac 4 ore de mate 3 de informatica, una de chimie, una de romana, una de sport, una de desen cred ca religia nici numai este, una de biologie si bine fizica 2 ore.