| endetrit a întrebat:

Pt cei care ati fost sau sunteti la Tonitza, cum vi se pare? Inavatati bine acolo? Aveti profesori draguti? E frumos? Vi se pare ceva neiregula cu liceul? Crede ca e bun?

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Aaa, și ne lași pe noi să ghicim orașul. Interesant.
Baftă

| Dandelion7 a răspuns:

Profesorii sunt foarte amabili, atelierele sunt super, totul e in regula, eu sunt suuuper multumita! Nu stiu de ce se spun lucruri negative... La inceput si eu ma asteptm sa nu fie invtatura buna, copii fitosi, chestii, dupa cate auzisem si apoi, am rams placut surprinsa. E foarte frumos, bafta!