| Anonim2938 a întrebat:

Pt cei care se joaca lady popular. mi-am facut mai mult de 1 cont si nu stiu cum sa ii anunt ca mi-am facut mai multe.straight face ajutati-ma si pe mine.

5 răspunsuri:
| doroteea a răspuns:

Cum adica sa ii anunti? Pe cine? Fii mai explicita.

| Dσℓℓу a răspuns:

Nu face greseala.Eu pe contul mare aveam lv 34. Si mai am o sora care joaca si ea pe un cotn de lv 16.Am zis eu sa i anunt ca jucam 2 pers de pe acelasi pc.Si noi la cont cand ne logam aveam ambele la fel numele aproape.eu aveam dolly si ea dollyy.Si ne-a banat pe ambele.Mia trimis adminu email si spunea in el " da si banuiesc ca va cheama pe ambele la fel". Nici macar nu erau ale mele ambelesad...a inteles gresit prostu.Si app daca vrei sa il anunti mai bine zici ca ai pe cineva care joaca de pe acelasi pc pentru ca daca ai 2 conturi sau mai multe dp acelasi ip care sunt ale tale te baneaza fara discutii asa e regulamentu.nu le zice nimica.e mai bine asa ca nu te afla nimeni.

| Smileee a răspuns:

Bună.

Dacă ai mai mult de doua conturi de pe aceeaşi adresă de IP, s-ar putea să vă baneze.
Acolo lângă " Ieşire " se află " Feedback ". Apeşi acolo şi spui problema ta.

Baftă.

| dragutza a răspuns:

Nu trebuie sa anunti pe nimeni! crede-ma! si eu am mai multe conturi vreo 5-6 si nu s-a intamplat nimic! cred ca ce se spune la inceput este doar asa ca ne sperie:d

| madalina111 a răspuns:

De ce vrei sa ii anunti ca ai mai multe conturi? nu e necesarwinking