| bebe2000 a întrebat:

Puteti sa imi scrieti niste statusuri
imi place foarte mult mai ales cele haioase sau despre natura happy

Răspuns Câştigător
| marlanuu a răspuns:

Esti idiot.ce haios ehappy

3 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Mi-am aprins becu sa sting lumina…

2. Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara ! Nu-l inteleg ce ghinion are…

3. Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa…
4. Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala…

5. Fuck dus… da si pe tine daca vrei…

Le stiu pe toate ...da-s maritate

La film pe Radio21

La multi ani celor cu nume de buruieni

mare e gardina lui Dumnezeu cu portile deschise si prostii sar gardu...

Signing In...

Nu Ma Supar Ca Vorbesti Asa De Mult.Atata Timp Cat Tu Nu Te Superi Ca Eu Nu Te Ascult

Fara BUZZ ca-mi deranjezi neuronii ... Nu deranja daca te simti cu musca pe caciula

Sunt singur si sunt sigur ca si tu esi sigura ca nu mai vrei sa fii singura

Nu doare ca nu te voi mai vedea...doare ca nu voi mai simti; nu doare ce a fost, ci ce va fi...fara tine

Barbatii sunt ca jocul de carti. Ai nevoie de o INIMA sa ii cuceresti, de o TREFLA sa te casatoresti, de INIMA NEAGRA sa ii suporti, de o CRUCE sa scapi de ei

Un barbat intelept nu isi contrazice nevasta. El asteapta pina o face ea singura.

Cum iti asterni, cum vine altul si se culca in locul tau

de profesie gigolo - caut loc de munca

Dragi colegi nu pot veni la şcoală în weekend şi în zilele care se termină cu "i"

DND! Mă cert cu pixul

Viaţa-i ca o curvă, te bucuri cât te bucuri, după care, trebuie să plăteşti

DND! Că sunt ocupat cu mă-ta

Îţi admir curajul, eu niciodată nu aş fi avut curajul să fiu în acelaşi timp şi idiot şi poponar.

Orice asemănare între tine şi fiinţele umane este pur întâmplătoare

La început totul era perfect, apoi Dumnezeu a creat femeia…

Da, ştiu că sunt prost, dar când mă uit în jur prind curaj…

DND! Vorbesc cu Elodia

Opriţi planeta!…Vreau să cobor!

În caz de al III-lea război mondial femeile ar primi puşti, iar bărbaţii puştoaice!

Dragă eşti de milioane…ia 50.000 şi du-te …

Consumul execesiv de fasole dăunează grav sănătăţii ….altora !

Astăzi am aflat ce e Iubirea …. mâine afli tu ce-i despărţirea !

Ce păr frumos ai … păcat că îţi iese din nas !

Eu iubesc femeile… Dintr-o femeie am ieşit şi mă întorc în mai multe :X

Dacă nu eşti fată… 90-60-90 şi disponibilă să facem sex din plăcere nu te deranja să mă deranjezi

Zi şi noapte te visez, să ştii că te iubesc, ba chiar te doresc, ho mă că glumesc

Vând prezervative, folosite pe prietena ta
ac cinste, plăteşte vecinul!

Mă joc cu o grenadă…psst… mi-a căzut cuiul pe jos…

Pauzele lungi şi dese… cheia marilor succese!

Noaptea am coşmaruri pentru că dorm cu tine în pat!

Du-te lent şi vino tare, pentru mine n-ai valoare!

Mă tot uit la prezentări de modă dar niciodată nu văd pe stradă aşa ceva…

Mi-am luat oglindă să îmi văd avatarul…

Nicăieri nu-i ca acasă dar mai bine-i la HOTEL !

Mersul la biserică nu te face credincios, aşa cum statul într-un garaj nu te face maşină…

Foaie verde magheran/M-a făcut mama spartan!

Ma uit la luna… te vad pe tine…. ma uit la soare…. te vad pe tine…. ma uit in departare…. te vad pe tine…. DA` da-te dracu din fata mea odata!

pe vremuri Dracula se hranea cu fete virgine…azi,2008 a murit de foame!

Foaie verde de bihor nu da mass ca ai ignore !

Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii celor din jurul tau…

Ai fost alaturi de mine cand m`am imbolnavit… Ai fost alaturi de mine cand mi-au furat hotii portofelul… Ai fost alaturi de mine cand mi-am busit masina… Mai plimbate`te! Imi porti ghinion!

Ai Bani !?… Hai la bere … N-ai bani !? … Dute vere !

Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara ! Nu-l inteleg ce ghinion are…

Pauzele lungi si dese… cheia marilor succese! "

»" Noaptea am cosmaruri pentru ca dor cu tine in pat! "

»" Dute lent si vino tare pentru mine n-ai valoare! "

»" Ma tot uit la prezentari de moda dar niciodata nu vad pe strada asa ceva… "

»" Mi-am luat oglinda sa imi vad avataru… "

»" Nicaieri n-ui ca acasa dar mai bine-i la HOTEL ! "

»" Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul intr-un garaj nu te face masina… "

»" Foaie verde magheran/M-a facut mama spartan! "

»" Mi-am aprins becu sa sting lumina… "

»" Ce ciuda imi este ca nu imi iese schema aia cum o da Ronaldinho de 7 ori in bara ! Nu-l inteleg ce ghinion are… "

» " Mergem la scoala sa nu ne plictisim acasa… "

» " Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala… "

» " Fuck dus… da si pe tine daca vrei… "

» " Sper sa prinzi muste la vara… "

» " Unde’i unu nu-i putere la butoiu plin cu bere….Unde’s doi puterea creste si butoiu se goleste… "
» " Munca este un izvor de sanatate, deci sa lucreze cei bolnavi… "

» " Bai baieti ca sa fiti ca mine nu puteti, asa ca mai incolo ca sunteti niste boschetzi ! "

» " N-am status acum…. dar am avatar ! "

» " De ce incerci sa imi downloadezi statusul? Te crezi blonda? HA! L-am downloadat eu inaintea ta! "

» " Ai Bani !?… Hai la bere … N-ai bani !? … Dute vere ! "

» " O gãinã avea 2 picioare in special stângu` ! "

» " Se tin fetele de mine parca`si fii actor din filme! "

» " Bate si ti se v-a deschide… proces penal ! "

» " Singurul mod de a va face calculatoarele sa mearga mai repede este sa le aruncati pe fereastra… "

» " Opriti Planeta, vreau sa cobor… "

» " In caz de al III-lea razboi mondial femeile ar primi pusti iar barbatii pustoaice ! "

» " Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua… "

» " Viitorul suna bine , pacat ca nu raspunde nimeni… "

» " Iti fac cadou o matura ca sa zbori dreq din viata mea… "

» " Si daca ramuri bat in geam. .si daca ramuri bat in geam. .bag p**a tai copacu`… "

» " So f*ti pe mama gratis "

» " Da-mi si mie webcam-ul sa iti vad fata aia de c*r ! "

» " Daca toate masinile vin spre tine… esti pe banda gresita ! "

» " Cei mai buni magicieni sunt barbatzi: f*t si dispar… "

» " Vrei sa te dai putin mai incolo sa intru si eu online? "

» " Daca prostia ar fii amendata tu ai lua amenda la fiecare colt de strada… "

»" Ma urasti, te urasc, ma placi, esti homo… "

» " Primeste mama ta cu violu` ? "

» " El :Hey estinoua(9) pe aici?
Ea: Da.
El:nu vrei sa fi sasele(6) meu?… "

» " Pasarile ciripea nu avea treaba se distra… "

» " La multi ani celor cu nume de buruieni… "

» " La film pe Radio21… "» " In padurea cu alune aveau casa 3 catei… vine Gigi si le spune : Nu treceti in turu 3 ! "

» " Tristetea ta ma strange de p**a… eu strig din tufis: fii mai fericit ba ca nu pot sa ma pish! "

» " Vinul rosu de Vaslui, face p**a ca un cui! "

» " As vrea sa fie ceva intre noi… dar mai mult in tine! "

» " Invata din greselile parintilor tai…… foloseste metodele contraceptive… "

» " Nu-s….cauta-ma in dictionar! "

» " Lasa un mesaj pe propriul tau risc! "

»" Intel inside, Idiot outside… "

» " Cumpar droguri…pentru relatii sunati-ma la numarul 112/955.ofer cazare pe termen lung dupa incheierea contractului…rog seriozitate!

Ok daca vrei sa ma innebunesti , sa ma zapacesti , sa stii ca reusesti! Eu vreau sa te am sa te atrag ,sa te dezbrac , sa te satisfac.
~Nu sunt deloc modesta si ma pis pe tine , nu ma cunosti deci nu vorbi de mine.Nu poti sa ma suporti ? Asta e doar treaba ta. Dar oricum , ia mai date-n p**a mea.
~Si-as vrea sa-mi spui acum ca nu stiu sa dau clasa , ti-as rade-n fata si ti-as spune "lasa fanii sa vorbeasca".
~Imi pare rau domne' ca fata ta s-a indragostit de un golan , cine se gandea ca fetita de ieri face acum treaba c-un baiat de cartier.
~Adevarata drama o vad mereu in jurul meu , cheia sufletului meu e cheia lui de BMWu'.
~Vrei papusa pe tocuri , nu femeia ta urata , o vrei p-aia de face 8-uri , nu tarfa ta rupta .
~Visele mele se implinesc , cat bat din palme sau cat clipesc.
~ Apare-n metrou cu-n aer de taxi,
Si sa vezi impresii cand se urca-n dacii,
Zarind ce departe pot s-o poarte cracii,
dintr-o data uita ca e de la coada vacii.
~Diamantul? Nu defineste STRALUCIREA ! Si chiar nu am nevoie de un Rolex ca sa stiu cat e ceasul ... Sa nu uitam ca exista oameni atat de saraci incat nu au nimic altceva decat bani !
~Fetele bune ajung in rai , fetele rele unde vor ele , fetele bune inghit , fetele rele scuipa.
~Si-mi spui "gandesti bine" , ai fi socat daca-i sti ce cred eu despre tine .
~Spune-mi ce vezi ca sa vezi ce n-ai vazut .
~Iti place sa faci ancheta ca un procuror , sa spui zi de zi "de te prind cu altu' te omor".
~Ma cataloghezi cu sapca , pantalonii largi. Nu ma integrez in lumea ta de falsi. Hai fi serios ,mintea nu consta-n tzoale , atitudinea mea dovedeste ca tu esti moale.
~ Vrei sa pari naiva , emotiva , nu e rau , ca nimeni nu-si da seama ce se-asunde-n capu' tau , esti exact cum trebuie sa fi , asa cum iti convine , ai stilu' tau de-a amagii numai dintr-o privire.
~Nu-s ca voi si nu am fost niciodata. Nu-s ca voi , va repet inc-odata. Nu am vrut , nu am nevoie de mila nimanui , prietenii pe care-i am deocamdata-mi sunt destui.
~N-o sa mai vezi una ca mine , si dac-o sa vezi , nu-i pentru tine .
~Oare stii ce inseamna viata atunci cand n-ai lovele ? Oare stii ce tare doare cand ai numa belele ? Nu e nimeni langa tine care sa te sustina si de-0asta uneori nu sunt raze de lumina.
~Ai nevoie de un motiv , de o scanteie , care sa te faca sa darami muntii , de o femeie.
~Am doar 15 ani suna tentant , e varsta cand totusi o ardem pe tranchilizant.
~Imi place orice activitate facuta in exces , imi place sa mai dau vrajeala cat mai am succes .
~Acasa tre' sa fii cuminte , stii bine nu tine , aici poti sa faci tot ce vrei , ca-altfel nu-i bine.
~Aveam limite , va jur , vorbind de alcool , acum dintre pahar si suflet habar nu am care ii mai gol.
~Oricum , stiu ca in agenda ta am ramas pissi pe care-ai iubit-o candva.
~Poti sa ridici muntii din loc , pentru ea e prea tarziu ca sa mai faci vreun efort.
~Fata stie sa te-alinte , stie sa te surprinda , chiar si plina de surprize niciodata nu te minte.
~Esti ca un hobby , ca o placere de top , diferenta este ca eu te-am tinut in tot acest timp pe primul loc.
~Eu sunt inceputul fiecarui pacat .
~Nu inteleg de ce esti atat de incapatanat , ti-am aratat ca pentru mine nu exista alt baiat!
~Extraordinara si de ce nu pentru uni superficiala , m-am saturat sa ma critice intr-una , acum e momentul sa-si tina toti gura .
~Nici azi nu s-a inventat un baiat care sa merite tot ce-am eu de dat.
~Ai vrajeala proasta si e pacat , nu sunt genul de fata ce sare in bratele oricarui barbat , nu sunt o sfanta , dar nici-o vagaboanda , imi plac baieti care stiu cum sa se poarte cu o fata.
~Azi nimeni nu ma mai trage de fălci , chiar tipic. Ce n-aveţi tupeu sau numai sunt simpatic ?
~Stiu , iti amintesti si acum cand ne-am cunoscut. Ti-am zambit fara sa vreau , poate de-asta m-ai placut!
~Sa nu te-ntorci plangand ca-ti f**t una. N-am sa te mai ling pe gat , dar tu mai poti sa-mi sugi p***a!
~Lumea e buna numai la dat din gura , cand te uiti in oglinda vezi aceeasi figura , candva prea copilaroasa , acum mult prea matura .
~Cand treci pe langa mine tu nu te poti abtine intorci capul dupa mine.
~Uita de exterior si "paseste" in interior , exteriorul e o simpla aparenta , interiorul e intru-totul o esenta.
~Tot fumul asta din ambient ma face sa ma misc mai cu talent.
~Masini si vila cu piscina in curte , te lauzi si imi spui ca ''este multe''. Mai lasa-ne , pustan de bani gata , pentru ce ai sa-i multumesti lui tata.
~Clubul vagaboandelor cu zero venit , saluta cu respect vagabonzii care inghit.
~Daca vreodata visezi ca ma poti invinge , trezeste-te si cere-ti scuze.
~Multumesc de participare. Iti zic PA! Felicitari! Ai iesit din viata mea .
~Traieste intens , nimic nu s-a schimbat , totul e la fel , nicaieri nu e mai bine ca la mine-n cartier .
~Ti se rupe inima , iti plange sufletul , fiindca acum doar in poze imi mai vezi zambetul !
~Fa-ti temele , suntem in mileniu 3. Fat-Frumos e la pensie , acum vrem derbedei.
~Fata asta are tinte-nalte si vagabonzi cu ganduri necurate.
~Si esti mai fals decat vocalizele la megastar , si impresii de star "avec moi , ce soir".
~Desi te cunosc , iti dau un zambet contra-cost.
~Un baiat se uita acum , vrea si el ceva mai bun , fetelor ce-i oferim ? Un bye-bye si mai vorbim :*!
~Esti doar un sclav fals printre prietenii mei falsi , iti spun numai 4 litere : MARS.
~Oficial imi merge bine , in secret mi-e dor de tine.
~Inc-o seara incepe gratios , parfum in aer , nimeni nu sta jos . Pahare pline , agitatie si o bruneta care face senzatie.
~Tu vrei sa ma tii ca intr-o lesa mereu. N-ai inteles ca nu exista zgarda pentru gatul meu?!
~Grupul fetelor cu bot roz , saluta baietii care saliveaza =p~.
~Esti dulce ... ca un strop de lamaie.
~Paharele sus ! Sampania sa curga ! Respect pentru fetele destepte care i-au facut pe fraieri sa planga !
~Arzi de nerabdare sa dispar cand apar , daca arzi de nerabdare , arzi de tot macar .
~ Si steaua de pe cer ce odata stralucea si-a pierdut lumina in clipa in care el a zis PA !
~Se afiseaza pe strada , o frumusete de gazela , si cand o vad cad si muncitorii de pe schela. Ea e rebela , dar e fata fidela. Doamne ce decolteu are , 10 pe tabela.
~Toti seamana cu tine si tu semeni cu oricine deci gasesc oricand 20 ca tine.
~Se-aude poc poc poc. Picioare ambalate in pantofi cu toc si daca te-a privit e supradoza de noroc.:X
~Nu te stresa , ca nu ai pentru cine. Nu-l mai iubi. Nici el nu te iubeste pe tine.
~Uita-ma tu! Uita si pentru mine ca eu nu reusesc.
~Merg singura pe drumul meu. Iar daca am o prietena , aceea sunt eu!

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute