| Cosmin_2995 a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mie din ce film este poza? Cred ca actorul din imagine e anthony hopkins. Dau fundita promit. :*

http://postimage.org/image/2gd51zzd0/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scena este cu siguranta din filmul Hannibal (2001), dar eu iti recomand sa te uiti la toate cele 5 parti in ordine, adica:
1. Manhunter sau Red Dragon (acesta e remake-ul...tu uita-te la amandoua laughing )
2. The Silence of the Lambs
3. Hannibal
4. Hannibal Rising

4 răspunsuri:
| CybeRAthlete a răspuns:

Tacerea mieilor. the silence of the lambs sau hannibal... nu stiu exact. amabele sunt filme excelente pur psihologice.
bafta si vizionare placuta
recomand cu incredere

| CybeRAthlete a răspuns:

Cred totusi ca este Hannibal. Din spate personajul feminin mi se pare a fi Julianne Moore in rolul lui Clarice Starling. Hannibal este continuarea la Tha silence of the lambs. Oricum, trebuie vizionate amandoua
bafta

| nom a răspuns:

Cred ca despre 'instinct'e vorba...un film facut prin 1999

| PauLiCa_6579 a răspuns:

E antony hopkins dar nu stiu din ce film e poza