| AndresDaiana a întrebat:

Puteti sa imi trimiteti sms'uri interesante pentru a le trimite prietenilor mei. Sau atunci site'uri de unde pot lua sms'uri. MERCI

2 răspunsuri:
| zozoz a răspuns:

Lovite-ar cu putere cel mai mare noroc din lume si cel mai mare sac de bani si crapasa-ar butoiu cu sanatate deasupra ta!

| zozoz a răspuns:

De dimineata nu am manat pentru ca m-am gandit la tine, la pranz nu am mancat pentru ca m-am gandit iar la tine, iar noaptea nu am putut sa dorm pentru ca muream d foame!