| Alexutzuxx a întrebat:

Puteti sa ma ajutati?: ce personaje din povesti au fost pacalite de vulpe si titlul aestor puvesti.(minim 5 personaje si povesti) sa nu fie din aceeasi poveste!

7 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Stiu decat de Ursul pacalit de Vulpe si de Pinochio (parca era vulpe aia de care imi amintesc eu)

| Love_6750 a răspuns:

Ursu' pacalit de vulpe
pinochio
povestea corbului

cam atat stiu

| Iheartshoes a răspuns:

Ursul.

| Alexutzuxx explică:

Cel care imi da inca 2 personaje din povesti diferite si care (variante) nu sunt aici primeste funda + vot

| Icsie a răspuns:

Ursul > Ursul pacalit de vulpe
Corbul > Veronica
Cam atat stiu XD XD

| Marius007_8451 a răspuns:

Citeste povestea ma! 1

| blackberry_4081 a răspuns:

Ursul pakalith de vulpe laughing) ata stiu rolling on the floor)))))))